Minutiae. Sfotografuj architekturę

Minutiae. Sfotografuj architekturę

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza wszystkich miłośników architektury i fotografii do udziału w konkursie Minutiae. Konkurs zbierze serie zdjęć przedstawiające detale architektoniczne.

Detal jest częścią całości, ma jednak moc charakteryzowania i definiowania struktur. Ich charakter może nam powiedzieć o konkretach materialnej, koncepcyjnej lub konstrukcyjnej idei projektu. […] Architektura dominuje w każdej części naszego życia, podświadomie wprowadzając drobne zmiany i korekty w naszym codziennym środowisku. Dzwonek za oknem, odrobina koloru dodana przez jasną doniczkę z roślinami lub polerowane drewniane gałki w drzwiach to detale, które tworzą tkaninę naszego najbliższego otoczenia .

Minutiae to konkurs polegający na stworzeniu fotoreportażu z wykorzystaniem nie więcej niż 8 obrazów. Do serii zdjęć należy dołączyć opis projektu.  Do stworzenia pracy konkursowej można użyć dowolnego rodzaju aparatu, od telefonów aż po lustrzanki cyfrowe. Zdjęcia można retuszować w programie Lightroom, nie jest jednak dozwolone tworzenie fotomontaży.

Konkurs ma charakter koncepcyjny, uczestnicy nie muszą posiadać uprawnień ani licencji. Udział w konkursie jest płatny. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.