Moje miasto. Konkurs dla dzieci

Moje miasto. Konkurs dla dzieci

Materiały organizatora

Większość z nas jest przywiązana do jakiegoś miejsca. Czasami jest to miejscowość, w której przyszliśmy na świat, innym razem – miejsce, w którym sami postanowiliśmy rozpocząć życie. Jako rdzenni lub przyjezdni mieszkańcy znamy swoje miasta doskonale i jesteśmy w stanie opowiadać o nich lepiej niż niejeden przewodnik! Miłość do miast i wiedzę na ich temat przekazujemy również naszym dzieciom i młodszemu rodzeństwu – i to właśnie do nich adresowany jest ten konkurs!

Zapraszamy do udziału w kolejnej (IX już) edycji konkursu! Tym razem pod hasłem Moje miasto – tu dzieją się rzeczy niezwykłe. Zostań naszym przewodnikiem po Twojej miejscowości. Pokaż to, czego nie dowiemy się z oficjalnych materiałów promocyjnych. Opowiedz o budynkach i widokach, które lubisz, zaprowadź nas do swoich ulubionych miejsc. Przedstaw ciekawe historie związane z Twoją miejscowością, te które wydarzyły się naprawdę lub tylko w Twojej wyobraźni. Zabierz nas na spacer ścieżką, którą tylko Ty chodzisz po okolicy. Może ważna jest dla Ciebie przyroda? Ludzie, których tu spotykasz? Opowiedz o tradycjach, zwyczajach i wyjątkowych wydarzeniach związanych z Twoim miastem, wsią, osiedlem lub ulicą.

Szczegółowy opis zadania konkursowego znajduje się w załączniku nr 2 do regulaminu konkursu. Na Wasze prace czekamy do 20 maja 2022 r” – piszą organizatorzy. Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.