Mythozoo. Ogród mitycznych zwierząt

Mythozoo. Ogród mitycznych zwierząt

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza młodych architektów i amatorów projektowania do udziału w wyzwaniu Mythzoo. Konkurs zbierze wizualizacje niestandardowego ogrodu zoologicznego, którego mieszkańcami będą stworzenia znane z mitów i baśni.

Jednym ze sposobów na przeniesienie się w świat baśni w kontrolowanym i bezpiecznym środowisku jest wyobrażanie sobie fantastycznych ogrodów zoologicznych, w których odwiedzający mogą uczyć się i kontaktować się z istotami z baśni. W tym wyzwaniu musisz przedstawić projekt zoo dla stworzeń z mitologii greckiej. Obiekt może opierać się na formie znanej z ogrodów zoologicznych, warto jednak pamiętać, że jego mieszkańcy powinni przebywać w miejscach jak najlepiej odzwierciedlająych ich środowiska naturalne. Odwiedzający zaś powinni mieć możliwość zobaczenia stworzeń z bliska, a także poznania ich i ich historii” – piszą organizatorzy konkursu.

Zwycięzca otrzyma 6 tys. USD. Przynane zostaną również wyróżnienia. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.