NAGRODA ROKU SARP 2021

NAGRODA ROKU SARP 2021

Laureat Nagrody Sarp 2020 w kategorii Budynek mieszkalny wielorodzinny: Dom przy ul. Potockiej w Warszawie, zdj. Pole Architekci

Stowarzyszenie Architektów Polskich zaprasza biura architektoniczne i architektów do udziału w konkursie Nagroda Roku SARP. Tegoroczna edycja konkursu nagrodzi najlepsze inwestycje powstałe na terenie Polski w roku 2020.

Jury oceni zgłoszone budynki i inwestycje w sześciu kategoriach: budynek mieszkalny jednorodzinny, budynek mieszkalny wielorodzinny, budynek biurowy, oświaty lub administracji ,budynek kultury, inny budynek użyteczności publicznej, przestrzeń publiczna i architektura w przestrzeni dziedzictwa. Jeden z obiektów otrzyma dodatkowo Nagrodę Główną.

„O przyznanie Nagrody mogą występować architekci-autorzy, a także Oddziały SARP, biura 
i pracownie projektowe, inwestorzy, organy administracji publicznej i redakcje magazynów architektonicznych, po uzyskaniu zgody autorów” – piszą organizatorzy. Zgłoszenia można nadsyłać do 20 sierpnia 2021.

W jury Konkursu NAGRODA ROKU SARP zasiądą:

·        Bohdan Lisowski, Prezes SARP, Przewodniczący Jury

·        Ryszard Jurkowski, SARP Oddział Katowice, 

·        Daniel Frąc, Warszawski Oddział SARP, 

·        Bartłomiej Kożuchowski, SARP Oddział Lublin, 

·        Piotr Gadomski, SARP Oddział Olsztyn, 

·        Daria Kieżun, przedstawiciel Rady Prezesów SARP,

·        przedstawiciel Mecenasa Konkursu, Firmy BOLIX,

·        przedstawiciel Mecenasa Konkursu, Firmy FAKRO,

·        Marek Szeniawski, Sekretarz organizacyjny.

Regulamin konkursu i zgłoszenia znajdziecie na stronie SARP. Dodatkowe pytania należy kierować na adres mailowy nagroda.sarp@sarp.pl.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.