Nabór na warsztaty architektoniczne mOO

Nabór na warsztaty architektoniczne mOO

Plakat wydarzenia

Ruszył nabór na warsztaty mOO, kierowane do studentów kierunków takich jak architektura, urbanistyka czy projektowanie wnętrz. Młodzi projektanci będą mogli poszerzyć swoje horyzonty i odnaleźć własną drogę pod okiem doświadczonych specjalistów.

Zawód architekta był niegdyś jednym z bardziej szanowanych, a jego przedstawiciele byli stawiani za wzór do naśladowania. W świecie architektury mogli przebić się jedynie ci, którzy łączyli umiejętności praktyczne z kreatywnością. Dobry projekt musi być nowatorski, elastyczny i praktyczny – zamiast tego współczesne szkoły architektury wpajają jednak uczniom sztywne, rygorystyczne reguły, a kreatywne pomysły pozostają niezauważone lub odrzucone” – piszą organizatorzy warsztatów, których celem jest rozwinięcie pomysłowości i kreatywnego myślenia młodych architektów.

Międzynarodowe warsztaty mOO odbędą się w formie zdalnej, przez stworzone do tego platformy, co pozwoli na bezproblemową wymianę doświadczeń między młodymi projektantami ze wszystkich stron świata. Dobór uczestników nie będzie przypadkowy – na warsztaty mogą dostać się jedynie najlepsi. Wyboru dokona jury złożone z doświadczonych specjalistów, na co dzień pracujących w renomowanych studiach architektonicznych (np. ZHA, Foster + Partners, OMA) lub wykładających na uczelniach.

Zgłoszenia wraz z portfolio należy dostarczyć do dn. 21 maja tego roku. Jury ogłosi, którzy z uczestników dostali się do programu. Więcej informacji znajdziecie na stronie projektu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.