Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy. Ruszyło głosowanie

Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy. Ruszyło głosowanie

Plakat wydarzenia

Od połowy września można oddawać głosy na najlepszą realizację architektoniczną w Warszawie. Z dziesiątek obiektów nominowanych w sześciu kategoriach - Architektura użyteczności publicznej, Architektura komercyjna, Architektura mieszkaniowa, Nowe życie budynków, Projektowanie przestrzeni publicznej, Wydarzenie architektoniczne – głosami publiczności zostaną wybrane najlepsze.

„Dodatkowo wyróżnimy realizacje, które są proekologiczne i dostępne, bez barier architektonicznych, zwłaszcza dla osób z różnymi niepełnosprawnościami” – zapowiadają organizatorzy. Jury spośród setek propozycji wybrało te, które spełniały najwyższe wymagania konkursowe, decyzję o wyłonieniu zwycięzców pozostawiając głosującym. Plebiscyt publiczności potrwa do 11 października – po tej dacie poznamy wybory Warszawiaków i zostaną przyznane nagrody.

Do finału konkursu trafiły takie realizacje jak: Siedziba Transportowego Dozoru Technicznego w kategorii Architektura użyteczności publicznej, Osiedle Mickiewicza II przy ulicy Rudzkiej w kategorii Architektura mieszkaniowa, Hotel Puro w kategorii Architektura komercyjna, EKOpark w Ursusie w kategorii Projektowanie przestrzeni publicznej i wiele innych wspaniałych realizacji, z którymi zapoznać się można na stronie konkursu.

Głosowanie, regulamin i inne niezbędne informacje na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.