Nagroda NIAiU 2022. Przestrzeń wspólna jest wartością

Nagroda NIAiU 2022. Przestrzeń wspólna jest wartością

Materiały organizatora

Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki zachęca miłośników architektury, urbanistyki i designu do wzięcia udziału w konkursie na Instagramie, którego hasło przewodnie brzmi „Przestrzeń wspólna jest wartością”.

W związku z coroczną Nagrodą NIAiU pod hasłem Przestrzeń wspólna jest wartością, którą nagradzamy autorów prac dyplomowych, organizujemy konkurs kreatywny. Czekamy na zdjęcia i krótkie wideo, opublikowane na portalu Instagram, które pokażą, jak korzystacie z przestrzeni publicznej. Relaks z książką na ławce? Spacer połączony ze zbieraniem śmieci? To znak, że przestrzeń wspólna jest Wam bliska i czujecie się #wszędzieusiebie” – piszą organizatorzy.

Zasady konkursu:

zrób zdjęcia, galerię lub rolkę

wrzuć na swój profil na portalu Instagram

oznacz @niaiupl i dodaj #wszędzieusiebie

Prace zostaną ocenione przez jury. Konkurs trwa od 16 września do 31 października 2022 roku. Zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci autorskich koszulek, gadżetów oraz książek wydanych przez NIAiU.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.