Nisshin Kogyo Architectural Design Competition odbędzie się po raz 47.

Nisshin Kogyo Architectural Design Competition odbędzie się po raz 47.

Organizatorzy Nisshin Kogyo Architectural Design Competition do udziału w swoim konkursie zapraszają wszystkich: amatorów, doświadczonych projektantów i stawiających pierwsze kroki w świecie designu.

Tematem tegorocznej edycji konkursu będzie zabawa. Hasło „Living upon PLAY” ma pobudzić uczestników do refleksji nad kwestią przyjemności, spontaniczności, odkrywania i kreatywności, słowem – wszystkim, co zabawą się kojarzy.

Termin rejestracji mija 01 października 2020, zgłoszenia nadsyłać można natomiast do

05 października 2020. Udział w konkursie jest zupełnie bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Za pierwsze miejsce zostanie przyznana nagroda w wysokości 1 000 000 jenów.

 

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.