Notion of Space. Stwórz instalację pełną paradoksów

Notion of Space. Stwórz instalację pełną paradoksów

Materiały organizatora

Konkurs Notion of Space zbierze projekty instalacji artystycznych, które będą stanowiły rozrywkę dla mieszkańców dużych miast. Jako środek do wywołania emocji w przechodniach artystom ma posłużyć paradoks.

Choć może się to wydawać ekscytujące, zgiełk miejskiego życia staje się mniej przyjemny z każdym mijającym dniem. Mieszkańców miast niepokoi rosnące zanieczyszczenie środowiska, coraz większe natężenie hałasu i brak nowych perspektyw. Platforma Artuminate prezentuje konkurs Notion of Space, którego celem jest znalezienie najlepszych projektów instalacji artystycznych, które sprawiają, że życie w mieście staje się ciekawsze.

Organizatorzy konkursu zachęcają uczestników do operowania paradoksem, wierząc, że pomoże on obserwatorom wyrwać się z codzienności i otworzyć oczy na nowe doświadczenia.

Rejestracja do konkursu potrwa do 8 stycznia 2023. Prace można nadsyłać do 23 stycznia 2023. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody w postaci certyfikatów, ich prace zostaną również opublikowane w mediach Artuminate. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.