Nowe podejście do formy domu szeregowego w projekcie Dhaus Company

Nowe podejście do formy domu szeregowego w projekcie Dhaus Company

zdj. Dhaus Company

The Arches to projekt nowoczesnych domów szeregowych z cegieł, zaprojektowany przez Dhaus Company. Zlokalizowany w Londynie, projekt składa się z pięciu połączonych budynków, z których każdy ma po trzy kondygnacje i podziemne pomieszczenia garażowe.

Każdy dom ma inny rozkład pomieszczeń, ale wszystkie zostały wyposażone w przestronne kuchnie i salon na parterze, sypialnie na wyższych piętrach oraz taras na dachu. W projekcie wykorzystano naturalne materiały, takie jak cegła, drewno i beton, aby stworzyć przyjazną i harmonijną przestrzeń mieszkalną. W przestrzeni mieszkalnej odnajdą się zarówno miłośnicy nowoczesnego designu, jak i ci, którzy hołdują klasycznym rozwiązaniom architektonicznym – projekt jest uniwersalny i ponadczasowy.

zdj. Dhaus Company

 

Projekt The Arches jest przykładem nowoczesnego podejścia do projektowania domów szeregowych, które łączy tradycyjną architekturę z nowoczesnymi materiałami i rozwiązaniami technologicznymi. Projekt pokazuje, jak można stworzyć przestrzeń mieszkalną, która jest jednocześnie nowoczesna i przytulna.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.