Ogłoszono datę Expo 2025. Znamy szczegóły święta architektury

Ogłoszono datę Expo 2025. Znamy szczegóły święta architektury

zdj. https://www.expo2025.or.jp/en/

Expo 2025 Osaka Kansai w Japonii zostało oficjalnie zapowiedziane i ma się odbyć między 3 maja a 3 listopada 2025 roku.

Program kolejnego Expo będzie oscylował wokół tematów związanych z współczesnymi zagadnieniami projektowania, architektury i budownictwa. Celem wystawy jest promowanie rozwoju poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń oraz tworzenie rozwiązań na problemy globalne. W ramach Expo zaplanowano wiele wydarzeń, takich jak wystawy, prezentacje, koncerty, seminaria i inne aktywności, które mają na celu wzbudzenie zainteresowania ludzi z różnych krajów i kultur.

Expo 2025 Osaka Kansai spodziewa się milionów odwiedzających, w tym turystów zagranicznych i specjalistów z branży architektonicznej, budowlanej oraz z sektora innowacji. Wystawa odbędzie się na terenie Yumeshima w Osace, który ma zostać przekształcony w dzielnicę innowacji niedłigo po zakończeniu wystawy.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.