Ogłoszono konkurs na projekt modernizacji budynku przy pl. Starynkiewicza w Warszawie

Ogłoszono konkurs na projekt modernizacji budynku przy pl. Starynkiewicza w Warszawie

Warszawa, zdj. polityka.pl

Budynek, w którym niegdyś mieścił się warszawski Terenowy Punkt Paszportowy, oczekuje na plan przebudowy. Termin składania prac konkursowych mija 20 lutego 2020. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Miasto Warszawa wraz z Biurem Architektury i Projektowania Przestrzennego zaprasza projektantów i firmy architektoniczne do udziału w konkursie na plan przebudowy obiektu przy pl. Starynkiewicza 7/9 oraz zagospodarowania przylegającego do niego dziedzińca. Spośród złożonych prac, jury złożone z wykwalifikowanych i docenionych architektów wybierze ten, który w największym stopniu będzie spełniał wymagania formalne i estetyczne. Kryteriami oceny prac będą: "funkcjonalność i atrakcyjność proponowanych rozwiązań architektonicznych, zgodność koncepcji konkursowej z wytycznymi oraz realność i ekonomika proponowanych rozwiązań".

Na autorów prac, które wyróżnią się spośród innych, czekają nagrody pieniężne. Zwycięski projekt zostanie nagrodzony kwotą 30.000 zł, druga nagroda zaś wyniesie 15.000 zł, a trzecia - 10.000 zł. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają natomiast po 5000 zł.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem konkursu na stronie organizatora.

xCxbsEpjN4xOguTTdd8cicG475zDOeomQNQgJ3KBHPzEjVJNR9OD92zQSYHf_konkurs-architektoniczny-starynkiewiczajpg-image(660x_)

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.