Ostatnia szansa, by zgłosić pracę na wystawę Plany na przyszłość

Ostatnia szansa, by zgłosić pracę na wystawę Plany na przyszłość

Materiały organizatora

Nabór prac na wystawę Plany na przyszłość/LAB przedłużono do 10 maja. Chętni mają zatem jeszcze tydzień, aby wysłać swoje dzieła do organizatorów.

Wystawa Plany na przyszłość/LAB zostanie otwarta 1 lipca 2022 w ZODIAKu Warszawskim Pawilonie Architektury. Tematem przewodnim tegorocznej edycji wystawy będzie „Architektura w kryzysie”. Organizatorzy pragną tym samym nawiązać do wybuchu wojny w Ukrainie i zaprosić architektów do refleksji nad rolą obiektów architektonicznych w niesieniu pomocy humanitarnej.

„Oprócz prezentacji Waszych prac będziemy starać się angażować chętne pracownie, reprezentujących je architektów i architektki do wypowiedzi, wykładów, prowadzenia warsztatów. W tym roku chcemy się skupić na procesie powstawania projektów, będą nas interesować związki przyczynowo skutkowe, które doprowadziły do decyzji projektowych, twórczych, wpływających na ostateczny kształt projektów, by uczynić projekty bardziej komunikatywne dla odbiorców wystawy, którzy nie są zawodowo powiązani z architekturą” – piszą organizatorzy w otwartym liście do architektek i architektów.

Więcej informacji na temat wystawy znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.