Otwarto wirtualną wystawę Zaha Hadid Architects

Otwarto wirtualną wystawę Zaha Hadid Architects

Vertical Urbanism, zdj. Hong Kong Design Institute

Instytucje Hongkong Design Institute, Hongkong Institute of Vocational Education oraz galeria HKDI prezentują internetową wystawę Zaha Hadid Architects: Vertical Urbanism. Wystawa przedstawia nowatorskie osiągnięcia studia ZHA w dziedzinie architektury. Wystawa jest już dostępna online!

Wystawa Vertical Urbanism poprzez rysunki, wizualizacje generowane komputerowo, modele architektoniczne, filmy wideo i projekcje VR umożliwi zwiedzającym poznanie fascynującego świata ZHA. Wystawa przedstawia projekty biura, podkreślając jego dążenie do tworzenia dynamicznych i zrównoważonych form, opartych na potrzebach społeczności.

Wystawa została zorganizowana wokół trzech tematów, dotykających pracy ZHA: przełomowych projektów ZHA, projektów wież, oraz badań prowadzonych przez studio.

„Zaha Hadid była radykalną innowatorką, która odcisnęła piętno na nowoczesnej architekturze i designie, o której pamięć przetrwa wiele lat. Ta wystawa jest hołdem dla pomysłowości zespołu ZHA, pokazuje głębię jednej z najbardziej renomowanych firm architektonicznych na świecie. Mamy nadzieję, że ta wystawa umożliwi wgląd studentom i publiczności w oszałamiającą wizję jednej z najważniejszych architektek naszych czasów” – mówi o wystawie Dr Lay Lian ONG, dyrektor  galerii sztuki HKDI.

Wystawa będzie dostępna online do 3 kwietnia 2022 r.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.