PLGBC Green Building Awards 2021

PLGBC Green Building Awards 2021

Plakat wydarzenia

Nadrzędnym celem organizatorów konkursu PLGBC Green Building Awards 2021 jest promowanie zrównoważonego projektowania i budownictwa na terenie Polski. Jury nagrodzi projekty nadesłane przez uczestników w 10 kategoriach.

Celem konkursu jest wyróżnienie zaangażowania uczestników konkursu w rozwój zrównoważonego budownictwa w Polsce, a także podniesienie świadomości tego rozwoju wśród uczestników rynku budowlanego w Polsce i na świecie. Konkurs jest otwarty, jednoetapowy, obejmuje inwestycje budowlane projektowane, realizowane i zrealizowane oraz wnętrza w budynkach zrealizowanych na terenie Polski, jak również produkty i usługi firm działających na terenie Polski. Konkurs nie wymaga żadnych opłat wstępnych.
Jury ocenia zgłoszone projekty zarówno pod względem walorów związanych z budownictwem ekologicznym i rozwojem zrównoważonym, jak i architektonicznych i estetycznych. Pod uwagę brane są również aspekty społeczne i wszelkie ciekawe nowatorskie pomysły adresujące połączenie wymienionych walorów. Zgłoszenia oceniane są przez interdyscyplinarne, zróżnicowane pod względem kompetencji i kierunku wykształcenia, jury konkursowe” – można przeczytać na stronie konkursu.

Swoje prace można zgłaszać w następujących kategoriach:

1. NAJLEPSZY BUDYNEK EKOLOGICZNY  CERTYFIKOWANY

2. NAJLEPSZY BUDYNEK EKOLOGICZNY BEZ CERTYFIKATU

3. NAJLEPSZY PROJEKT EKOLOGICZNY

4. NAJLEPSZA EKOLOGICZNA ZABUDOWA MIESZKANIOWA WIELORODZINNA

5. NAJLEPSZA EKOLOGICZNA ZABUDOWA MIESZKANIOWA JEDNORODZINNA

6. NAJLEPSZA EKOLOGICZNA MODERNIZACJA

7.  NAJLEPSZY EKOLOGICZNY BUDYNEK SEKTORA PUBLICZNEGO

8. NAJLEPSZE ZRÓWNOWAŻONE WNĘTRZE

9. ZRÓWNOWAŻONY PRODUKT/USŁUGA ROKU

10. NAJLEPSZA EKOLOGICZNA INICJATYWA MIEJSKA/GMINNA

Zgłoszenia i prace można nadsyłać do 30 czerwca 2021.  Więcej informacji, regulamin i zgłoszenia znajdziecie na stronie organizatora.

 

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.