Peak. Konkurs architektoniczny

Peak. Konkurs architektoniczny

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza do udziału w konkursie Peak, którego przedmiotem jest projekt idealnej, zrównoważonej dzielnicy mieszkaniowej.

Przed architektami stoi zadanie stworzenia wyjątkowej dzielnicy mieszkaniowej, która zapewni podstawowe wygody mieszkańcom, promując przy tym ideały zrównoważonego rozwoju, ekologii i zacieśniania więzi międzyludzkich.

„Miasta są miejscami życia, pracy i zabawy. Ta idea ma przyświecać projektom nadesłanym do konkursu, projektom idealnego sąsiedztwa przyszłości. (...) Ponieważ wyzwaniem jest projekt dzielnicy od podstaw, polecamy zastanowić się nad różnymi aspektami życia zielnic, takimi jak mobilność, systemy cyrkularne, gospodarka odpadów i kwestie klimatyczne” – piszą organizatorzy.

Do konkursu można rejestrować się do 29 marca 2022 roku. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne, których pula wynosi 24 tys. USD. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.