Plany na przyszłość 2022. Ostatnia szansa, aby się zgłosić

Plany na przyszłość 2022. Ostatnia szansa, aby się zgłosić

Materiały organizatora

Ostatni dzwonek! 11 kwietnia 2022 mija termin zgłoszeń do projektu Plany na przyszłość/LAB. Architekci projektujący dla Warszawy mają ostatnią szansę zgłoszenia swoich prac.

Warszawski oddział SARP oraz ZODIAK zapraszają architektki i architektów do udziału w projekcie Plany na przyszłość. Wystawa LAB, która odbędzie się w jego ramach, zaprezentuje prace młodych twórców, którzy projektują dla Warszawy.

„Chcielibyśmy zaprosić wszystkie pracowanie działające w Polsce, a projektujące dla Warszawy, o zgłoszenie projektów, które moglibyśmy zaprezentować na corocznej wystawie, którą planujemy otworzyć 1 lipca 2022 r w ZODIAKu Warszawskim Pawilonie Architektury. Każda edycja projektu „Plany na przyszłość/ LAB” będzie miała temat nadrzędny, który będziemy się starali eksponować w wydarzeniach towarzyszących. Zgłoszony projekt nie musi być powiązany z nadrzędnym tematem „Planów na przyszłość/ LAB”, ale może. Nie mogąc być obojętnym wobec obecnych dramatycznych zdarzeń na Ukrainie, proponujemy, by tegoroczna edycja „Planów na przyszłość/ LAB” przyjrzała się tematowi „Architektury w kryzysie”. Oprócz prezentacji Waszych prac będziemy starać się angażować chętne pracownie, reprezentujących je architektów i architektki do wypowiedzi, wykładów, prowadzenia warsztatów. W tym roku chcemy się skupić na procesie powstawania projektów, będą nas interesować związki przyczynowo skutkowe, które doprowadziły do decyzji projektowych, twórczych, wpływających na ostateczny kształt projektów, by uczynić projekty bardziej komunikatywne dla odbiorców wystawy, którzy nie są zawodowo powiązani z architekturą” – możemy przeczytać w liście otwartym napisanym przez organizatorów.

Zapisy do konkursu mijają już jutro, 11 kwietnia 2022. Formularze zgłoszeniowe znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.