Plebiscyt Must Have w ramach ŁDF

Plebiscyt Must Have w ramach ŁDF

Plakat wydarzenia

Łódź Design Festival coraz bliżej! Rozpoczęły się zgłoszenia do organizowanego w ramach Festivalu plebiscytu Must Have. Dla młodych twórców to jedyna w swoim rodzaju szansa na zaprezentowanie swoich prac szerszej publiczności.

Czym jest must have? Must have to plebiscyt organizowany od 2011 roku przez Łódź Design Festival, wyróżniający najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów. To nieodpłatnie nadawany znak jakości, którym polskie firmy mogą posługiwać się w kraju i za granicą. Powstał, by upowszechnić dobry polski design i dzięki temu promować rodzimy biznes oraz projektantów. Must have to unikalna rekomendacja konsumencka, oraz najbardziej medialne wydarzenie w polskim designie” – piszą organizatorzy ŁDF.

Wyróżnieni w plebiscycie otrzymają bezpłatny i bezterminowy znak jakości Must Have, który poświadczy o jakości i oryginalności prac oraz możliwość wystawienia swoich prac w ramach wystawy towarzyszącej Łódź Design Festiwal.  Co więcej, prace zwycięzców będą promowane przez media związane z ŁDF przez cały rok.

Zgłoszenia i więcej informacji znajdziecie na stronie plebiscytu. 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.