Prefab 2030. Domy przyszłości

Prefab 2030. Domy przyszłości

Prefab 2030, materiały organizatora

Jaki kształt i formę przybierze budownictwo drewniane w w 2030 roku? ArchiFrame szuka odpowiedzi na to pytanie, organizując konkurs Prefab 2030. ArchiSolutions Oy rzuca wyzwanie architektom, studentom i inżynierom, aby zachęcić ich do wprowadzania innowacji” – piszą organizatorzy konkursu.

Uczestnicy konkursu będą musieli popisać się kreatywnością w projektowaniu, tworząc projekt drewnianego domu jednorodzinnego z prefabrykantow, który będzie zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny.

„Poszukujemy budynku mieszkalnego, który posłuży jako podstawa dla nowego osiedla z prefabrykatów. Chcemy jednak uniknąć typowych dla budynków prefabrykowanych problemów, takich jak forma pozbawiona kreatywności, monotonia i powtarzalność” – zastrzegają organizatorzy. „Dom może znajdować się zarówno w środowisku wiejskim, podmiejskim, jak i miejskim. Z zadowoleniem przyjmiemy projekty, które przesuwają granice tego, jak może wyglądać dom”.

Udział w konkursie nie wymaga dodatkowych opłat. Rejestracja do konkursu potrwa do 12 stycznia 2021 roku. Wyniki zostaną ogłoszone miesiąc później. Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.