Projekt dla młodych medyków - konkurs

Projekt dla młodych medyków - konkurs

Plakat wydarzenia

Ogłoszono konkurs na projekt budynku dydaktycznego dla Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne i zostaną zaproszeni do realizacji projektu.

Przez cały ubiegły rok mogliśmy obserwować starania architektów i projektantów, którzy próbowali znaleźć praktyczne rozwiązania, pomocne w nowej post-pandemicznej rzeczywistości. Przekonaliśmy się również, jak istotnym filarem działania społeczeństwa jest służba zdrowia. Teraz architekci mogą dołożyć swoją cegiełkę do kształcenia młodych lekarek i lekarzy. Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie ogłosił konkurs na projekt budynku Centrum Dydaktycznego Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie.

„Przedmiotem konkursu jest koncepcja architektoniczna budynku Centrum Dydaktycznego Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie zlokalizowanego na działce o oznaczeniu 246401_1.0075.26 oraz zagospodarowanie tej działki jako obszaru opracowania, związanego bezpośrednio z projektowanym obiektem” – piszą organizatorzy.

Konkurs ma charakter jednoetapowy i realizacyjny. Autorzy najlepszych projektów otrzymają również nagrody pieniężne. Zdobywca pierwszej nagrody zostanie zaproszony do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki.

Kalendarium i inne niezbędne informacje znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.