Przebudowa pałacu Ludwika Heinzla w Łodzi

Przebudowa pałacu Ludwika Heinzla w Łodzi

Pałac Heinzla przed remontem, fot. parkilodzkie.pl

Łódzki zabytek i jego malownicze okolice niebawem zostaną zmienione w pięciogwiazdkowy kompleks wypoczynkowy L Hotel.

Dla miłośników tradycji i nowoczesności

Goście poszukujący klimatu vintage będą mogli spędzić noc w odnowionym neoromantycznym pałacu oryginalnie zaprojektowanym w roku 1889 przez Ignacego Markiewicza i Franza Schwechtena, w którym oprócz starannie urządzonych apartamentów, znajdzie się też sala balowa, elegancka kawiarnia oraz Gentleman’s Club. Miłośnicy nowoczesności wybiorą natomiast studio w nowo powstającym obok pałacu pięciogwiazdkowym hotelu.

pieciogwiazdkowy-hotel-w-lodzi-03
Projekt L Hotelu, zdj. Kamil Biliński

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z przyrodą, doskonałą opcją będzie wybór apartamentu na wodzie, który zapewni ciszę, spokój i znaczne oddalenie od tętniącego życiem kompleksu hotelowego.

pieciogwiazdkowy-hotel-w-lodzi-04
Projekt L Hotelu, zdj. Kamil Biliński

Na porośniętych bujną roślinnością terenach zielonych znajdą się również kompleksy sportowe. Inwestor przekonuje, że będą one perfekcyjnie wyposażone i zadowolą entuzjastę każdej aktywności fizycznej.

pieciogwiazdkowy-hotel-w-lodzi-05
Projekt L Hotelu, zdj. Kamil Biliński

Prace nad kompleksem L Hotel trwają w najlepsze i najprawdopodobniej dobiegną końca w roku 2021.

pieciogwiazdkowy-hotel-w-lodzi-06
Projekt L Hotelu, zdj. Kamil Biliński
Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.