Przestrzenie innowacji. InnoWork

Przestrzenie innowacji. InnoWork

Materiały organizatora

Weź udział w konkursie i zaprojektuj centrum coworkingowe! Konkurs InnoWork zbierze wizje przestrzeni do pracy, które będą wspierać kreatywność, umożliwiać rozwój i pozwalać na swobodną pracę samemu lub w zespole.

Nowo powstałe pomysły, start-upy technologiczne i przedsiębiorczość w ciągu ostatniej dekady rozprzestrzeniły się na całym świecie. Firmy te rozwijają się dzięki nowym trendom, ciągłej redefinicji pracy, pracy nad ulepszeniami oraz kreatywności pracowników.

Podczas gdy większość start-upów technologicznych współpracuje i działa dzięki chmurom danych, ich praca wymaga również spotkań pracowników, które pozwolą na rozwijanie nowych pomysłach. Wynajmowanie biura, aby zachować społeczny charakter pracy, nie jest jednak opłacalne dla małych i średnich firm. Czy jako projektanci możemy zapewnić niewielkim firmom niestandardowe przestrzenie, które będą sprzyjać współpracy i wspierać kreatywność?

Wyzwaniem, przed którym stoją uczestnicy konkursu InnoWork jest zaprojektowanie przestrzeni coworkingowej dla firm technologicznych, startupów i freelancerów, a także centrum nauki dla przyszłych pracowników.

Konkurs ma charakter koncepcyjny, uczestnicy nie muszą posiadać uprawnień ani licencji. Udział w konkursie jest płatny. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.