ReDraw. Narysuj architekturę od nowa

ReDraw. Narysuj architekturę od nowa

Materiały organizatora

Non Architecture Competitions zaprasza młodych architektów, projektantów, artystow i studentów do udziału w konkursie Re-Draw.

Zadaniem uczestników konkursu Re-Draw jest wykonanie rysunku, którego bohaterem będzie  The Centre Pompidou – znany na cały świat obiekt architektoniczny i centrum sztuki. Organizatorzy podkreślają, że docenią innowacyjne podejście do przestrzeni i kształtu.

„Zachęcamy do kreatywnego, krytycznego myślenia i wprowadzania innowacji. Rysunek może skupiać się na funkcjonalnych stronach budynku, ukazując pogłębioną analizę jednego lub kilku aspektów projektu. Może koncentrować się również na kwestiach estetycznych” – piszą organizatorzy. Zachęcają również uczestników do odważnego i otwartego podejścia, które pozwoli im na eksperymenty i łączenie stylistyk dla uzyskania nowej jakości.

W konkursie może wziąć udział każdy, niezależnie od posiadanego wykształcenia i uzyskanych uprawnień. Jury wyłoni kilka najlepszych prac oraz rozda nagrody główne oraz wyróżnienia. Termin składania prac mija 30 listopada 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.