Rebuilding Mordor 3D. Konkurs

Rebuilding Mordor 3D. Konkurs

Materiały organizatora

Czy marzyliście kiedyś o tym, aby przenieść się do miejsca opisanego w książce lub ukazanego w filmie? Teraz macie możliwość stworzyć je sami. Konkurs Rebuilding Mordor 3D to niezwykłe wyzwanie dla wszystkich miłośników fantastycznego świata stworzonego przez Tolkiena.

Fikcyjne światy, szczególnie zbudowane tak misternie jak Tolkienowskie Śródziemie, oferują czytelnikowi podróże do nieznanych lądów. Te – chociaż nie istnieją naprawdę – kształcą tych, którzy w nie wchodzą i pozwalają im przeżyć niezwykłe przygody, kształtujące charakter i pozwalające poznać świat i ludzi.

Konkurs Rebuilding Mordor stawia przed wyobraźnią uczestników niestandardowe zadanie przedstawienia obrazu Mordoru po obaleniu Saurona i przywróceniu w nim pokoju. Miasto powinno być zaprojektowane w taki sposób, aby odpowiadało ekstremalnym warunkom klimatycznym Mordoru, zapewniając jednocześnie wygody i spokój jego mieszkańcom. Projekt może być inspirowany istniejącą architekturą Śródziemia lub ukazywać zupełnie inną, nieznaną dotąd estetykę.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 1 sierpnia 2022. Wpisowe wynosi 50 USD. Na zwycięzców czekają trakcyjne nagrody. Więcej informacji możecie uzyskać na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.