SARP Wrocław otwiera zgłoszenia do Open Call 2021

SARP Wrocław otwiera zgłoszenia do Open Call 2021

Wrocław, zdj. wrocław.pl

SARP Wrocław zaprasza do składania projektów wydarzeń promujących architekturę i projektowanie. Open Call 2021, który zbierze najlepsze projekty eventów i pomoże w ich realizacji jest szansą dla młodych animatorów kultury i propagatorów architektury.

Interesuje Cię architektura i wszystko, co z nią związane? Chcesz uczestniczyć w działaniach promujących dobre rozwiązania architektoniczne? Pasjonuje Cię historia architektury i zależy Ci na ochronie oraz propagowaniu architektonicznego  dziedzictwa? Chcesz podzielić się wiedzą o architekturze - tej dawnej i tej współczesnej?Masz pomysły na architektoniczną edukację, promocję albo po prostu świętowanie z architekturą w tle?

Wrocławski Oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich, obchodzący w tym roku swoje 75-lecie,
zaprasza wszystkich chętnych do składania wniosków w ramach Open Call 2021 na projekty wydarzeń promujących architekturę” – piszą organizatorzy. W ramach jubileuszowego roku wrocławski oddział SARP wesprze działania twórców, którzy pragną tworzyć kulturę Wrocławia i okolic.

Organizatorzy czekają na wpłynięcie wniosków do 14 lipca 2021 do godziny 15.00. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.