SKYRISE 2022

SKYRISE 2022

Materiały organizatora

Przed młodymi projektantami stoi kolejna szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród i uznanie w świecie architektury. Konkurs SKYRISE 2022 zbierze projekty nowoczesnych i oryginalnych wieżowców.

Od zarania dziejów ludzie byli zafascynowani przeczącymi grawitacji megastrukturami, które zdominowały niebo, oraz pozostawiły ślad dla przyszłych cywilizacji. Od Burdż Chalifa po Empire State Building, drapacze chmur są słusznie postrzegane jako krok w stronę projektowania bardziej zrównoważonych miast” – piszą organizatorzy. „Konkurs IMPACT zaprasza uczestników do składania projektów innowacyjnych wieżowców” – dodają.

Organizatorzy konkursu dają uczestnikom dużą wolność w wyborze środków architektonicznych. Jedną z niewielu wytycznych danych przez organizatora jest powierzchnia działki, na której ma stanąć wieżowiec – 12 000 metrów kwadratowych. Cała reszta zależy od inwencji twórczej uczestników i ich osobistego stosunku do projektowania.

Termin rejestracji mija 29 sierpnia 2022 roku. Konkurs ma charakter koncepcyjny i jest prowadzony w języku angielskim. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.