Stacja Wola. Warszawskie mieszkania przyszłości

Stacja Wola. Warszawskie mieszkania przyszłości

Panorama warszawskiej Woli, zdj. Wikimedia Commons

Pod koniec 2021 r. na warszawskiej Woli oddane do użytku zostanie nowe osiedle. Stacja Wola to idealne miejsce dla młodych – nowoczesne, wygodne i prawie w całości zdalnie sterowane.

Całe mieszkanie w smartfonie

Nowo powstający kompleks mieszkaniowy został zaprojektowany przez biuro Medusa Group dla firmy Echo Investment, która postanowiła umiejscowić go na osiedlu Wola, gdzie już niebawem otwarte zostaną nowe stacje metra.

stacja-wola-1
Osiedle Stacja Wola, zdj. Medusa Group

Nowoczesne, minimalistyczne bloki staną przy ul Ordona. Mieszczące się w nich apartamenty zostaną wyposażone w najnowsze zdobycze technologii, by wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających mieszkańców.

stacja-wola-2
Osiedle Stacja Wola, zdj. Medusa Group

Ułatwienia, które znajdziemy w mieszkaniach na osiedlu Stacja Wola to między innymi zdalne zamki do drzwi czy system bezpieczeństwa złożony z czujników ruchu i kamer. Wszystko to sterowane, rzecz jasna, smartfonem.

stacja-wola-3
Osiedle Stacja Wola, zdj. Medusa Group

Aby jeszcze bardziej podnieść komfort codziennego życia na Stacji Wola, projektanci zapewnili mieszkańcom dostęp do wspólnego ogródka, w którym każdy może posadzić własne rośliny, placu zabaw dla dzieci i pasów zieleni. Oprócz tego znajdziemy tam ładowarki do samochodów elektrycznych i osiedlową siłownię.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.