Stypendium Twórcze Miasta Krakowa. Zgłoś swój projekt

Stypendium Twórcze Miasta Krakowa. Zgłoś swój projekt

Kraków, zdj. Andrzej Otrębski

Urząd Miasta Krakowa ogłosił nabór wniosków do konkursu na stypendium twórcze Miasta Krakowa 2023 r. Termin składania zgłoszeń mija już niebawem!

Konkurs zbierze projekty o charakterze artystycznym lub mające na celu upowszechnienie kultury na terenie miasta Krakowa w dziedzinach takich jak: film, intermedia i kultura cyfrowa; sztuki wizualne i street art; teatr i sztuki performatywne; taniec; muzyka; literatura; architektura i design; kultura ludowa, dziedzictwo niematerialne i opieka nad zabytkami; zarządzanie, edukacja i animacja kulturalna oraz wspieranie rozwoju kadr kultury. Przedsięwzięcie powinno być zrealizowane w terminie od 1 maja do 31 grudnia 2023 r.

Wniosek potwierdzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym można składać drogą elektroniczną na adres: kd.umk@um.krakow.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Stypendium Twórcze Miasta Krakowa 2023”. Łączna wielkość załączników nie może przekroczyć 5 MB. Portfolio prosimy przesłać za pomocą strony aplikacji do przesyłania plików elektronicznych. Łączna wielkość pliku nie może przekroczyć 5 MB. W przypadku braku możliwości wysłania wniosku drogą elektroniczną, wniosek należy przesłać na adres pocztowy: Urząd Miasta Krakowa – Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ul. Wielopole 17 a, 31 – 072 Kraków w terminie do 10 lutego 2023 r. lub złożyć w sekretariacie, pokój 106 Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ul. Wielopole 17 a, 31 – 072 Kraków w terminie do 10 lutego 2023 r. do godz. 15:00.

Stypendium jest skierowane do osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury lub opieką nad zabytkami. Stypendium zostanie przyznane na debiut lub na projekt twórczy. Szczegółowe informacje można uzyskać także pod numerem telefonu: 12 616 11 37. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.