Stypendium Twórcze SARP Oddział Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego

Stypendium Twórcze SARP Oddział Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego

Profesor Bogdan Lisowski, zdj. stypendium.sarp.krakow.pl

SARP Oddział Kraków zaprasza studentów architektury do uczestnictwa w konkursie o Stypendium Twórcze. Najbardziej utalentowani studenci mają szansę zdobyć staż w renomowanym studiu architektonicznym oraz wyjazd na Biennale w Wenecji.

Stypendium Twórcze SARP Oddział Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego przyznawane jest szczególnie uzdolnionym studentom Wydziałów Architektury krakowskich uczelni wyższych, którzy ukończyli pomyślnie III rok studiów, uzyskali stopień inżynierski oraz rozpoczynają studia magisterskie.

Uwaga Studenci! Ogłaszamy 12.edycję Stypendium Twórczego SARP Oddział Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego. Regulamin i wniosek zgłoszenia w dokumentach do pobrania.
Zapraszamy do aplikowania! Oprócz stypendium przewidzieliśmy wyróżnienia, zaproszenia na płatne praktyki w jednej z pracowni architektonicznych oraz wyjazd na biennale do Wenecji” – możemy przeczytać na stronie SARP.

Zgłoszenia do stypendium można nadsyłać do 31 marca 2022 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.