Stypendium Vectorworks Design. Zgłoś się do konkursu

Stypendium Vectorworks Design. Zgłoś się do konkursu

Materiały organizatora

Rusza międzynarodowy konkurs – Stypendium Vectorworks Design 2021-2022. Mogą w nim wziąć udział studenci i absolwenci kierunków architektonicznych i kierunków pokrewnych, którzy ukończyli studia w ostatnich latach.

Aby wziąć udział w konkursie o Stypendium Vectorworks Design należy nadesłać swoją ostatnią ukończoną pracę z zakresu architektury, architektury wnętrz, architektury krajobrazu lub projektowania użytkowego. W nadesłanych pracach jury szczególnie doceni nowatorskie podejście do projektowania i odwagę w kreowaniu nowych trendów.

„Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie o Stypendium Vectorworks Design. O stypendium mogą ubiegać się studenci oraz niedawni absolwenci kierunków z zakresu architektury, architektury krajobrazu, technik scenicznych i projektowania wnętrz. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać nam swoją ostatnio ukończoną pracę. Nasze stypendium to niepowtarzalna okazja, aby zrobić krok naprzód w swojej karierze zawodowej. Zgłoszenie pracy do udziału w konkursie o Stypendium Projektowe Vectorworks daje projektantom szansę na zwycięskie nagrody, które umożliwią dalszy rozwój kreatywnych koncepcji nie tylko samym laureatom, ale także ich kolegom z uczelni” – możemy przeczytać na stronie organizatora.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 19 lipca 2022. Do wygrania są dwie nagrody główne – Stypendium Vectorworks Design oraz Nagroda Richarda Diehla w wysokości odpowiednio 1000 USD i 9000 USD. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.