The Cafe Interiors. Konkurs dla architektów i studentów

The Cafe Interiors. Konkurs dla architektów i studentów

Materiały organizatora

Indyjska platforma Archais zaprasza architektów do udziału w konkursie The Cafe Interiors, którego przedmiotem jest wizja kawiarni, która pozwoli gościom na doświadczanie kontaktu z innymi ludźmi i otoczeniem.

Gotowy na wyzwanie? Do udziału w tym konkursie zapraszamy projektantów wnętrz, którzy postrzegają kawiarnię jako miejsce pełne unikalnych możliwości nawiązywania kontaktów z ludźmi i kulturą. Zapraszamy uczestników do nadsyłania nam swoich wizji wnętrza kawiarni, znajdującej się w wybranym przez nich miejscu” – piszą organizatorzy.

Uczestnicy mogą stworzyć projekt konkursowy od podstaw lub przesłać projekty, które wykonali na wcześniejszych etapach kariery akademickiej lub zawodowej. Organizatorzy zachęcają projektantów do przemyślenia swoich wcześniejszych projektów i sprawdzenia, czy nie wpisują się one w ramy ustalone w konkursie.

Konkurs jest otwarty dla architektów-freelancerów, firm architektonicznych, projektantów wnętrz, i studentów z całego świata. Na zwycięzców czekają nagrody i wyróżnienia. Obowiązują opłaty rejestracyjne. Termin zgłoszeń do konkursu mija 22 stycznia 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.