The Global City. Duża inwestycja w Wietnamie

The Global City. Duża inwestycja w Wietnamie

The Global City, zdj. Masterise Homes

Wietnam nie ustaje w rozbudowywaniu i unowocześnianiu swoich miast. Kolejnym krokiem do zbudowania potęgi architektonicznej jest stworzenie The Global City, nowoczesnej dzielnicy, za której projekt odpowiadają między innymi architekci z renomowanego studia Foster + Partners.

Studio Foster + Partners zostało wybrane przez firmę Masterise Homes na doradców architektonicznych przy rozwoju The Global City, dzielnicy w Ho Chi Minh City w Wietnamie. Praktyka zapewni innowacyjne i zrównoważone rozwiązania projektowe dla obszaru, który obejmuje pełną gamę obiektów: mieszkaniowych, handlowych, a także infrastruktury.

The Global City, zdj. Masterise Homes

 

Zabudowa o powierzchni 117,4 hektara znajduje się w okręgu An Phu, zapewniającego możliwości dobrego dostępu do innych dzielnic. Projekt zakłada stworzenie budynków mieszkalnych w wysokich i niskich zabudowach, willi, mieszkań socjalnych, szkoły, obiektów medycznych oraz administracyjnych i handlowych.

The Global City, zdj. Masterise Homes

 

Aby zachować równowagę między bioróżnorodnością a dobrostanem człowieka w mieście, biuro zintegrowało budynki z szeregiem elastycznych, dobrze zaprojektowanych przestrzeni publicznych i połaci zieleni, aby osiągnąć holistyczny i zrównoważony plan na przyszłość.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.