The Star. Światło i przestrzeń

The Star. Światło i przestrzeń

The Star, zdj. MAD Architects

MAD Architects przedstawia projekt budynku The Star. Wyjątkowy projekt będzie domem organizacji wspierających kulturę i sztukę w Los Angeles w Kalifornii. Wewnątrz nietuzinkowego budynku znajdą się komfortowe miejsca pracy.

Jak mówią architekci ze studia MAD, The Star oddaje wyjątkowy charakter Hollywood, a także promuje zdrowsze środowisko pracy, w którym natura, światło i otwarte przestrzenie są dostępne dla wszystkich pracowników. W projekcie MAD elementy wellness nie są ograniczonymi udogodnieniami, lecz integralną częścią środowiska pracy.

The Star, zdj. MAD Architects

Budynek charakteryzuje niezwykła, obła forma. Aby zapewnić pracownikom dostęp do światła naturalnego, architekci nie poprzestali na licznych przeszkleniach. Cała elewacja budynku będzie stworzona ze szkła, dzięki czemu przestronne plany pięter będą doskonale doświetlone przez cały dzień. 22-piętrowy budynek stawia na przestrzeń – na wizualizacjach można dostrzec duże przestrzenie co-workingowe, które pozwolą pracownikom na dobrą komunikację między sobą. Istotnym elementem projektu są również tarasy znajdujące się u stóp budynku. Mają być zarówno miejscem spotkań pracowników, jak i przestrzenią do rekreacji dla lokalnej społeczności.

The Star, zdj. MAD Architects

Jak łatwo zauważyć, nowy projekt MAD obfituje w zieleń, która ma poprawić jakość powietrza w budynku i jego okolicy, a także działać kojąco na przebywających w nim pracowników.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.