Three Chamberlain Square w Birmingham

Three Chamberlain Square w Birmingham

Three Chamberlain Square, zdj. Feilden Clegg Bradley Studios

Budowa Three Chamberlain Square zakończy drugą fazę programu rewitalizacji Birmingham. Projekt jest częścią najnowszej fazy inwestycji Paradise, która stworzy 160 000 metrów kwadratowej dodatkowej komercyjnej powierzchni biurowej na Paradise. Three Chamberlain Square to piąty i ostatni budynek, który ma powstać w ramach osiedla Paradise.

Pracownia architektoniczna Feilden Clegg Bradley Studios wygrała konkurs na projekt kolejnego budynku w rozbudowywanej dzielnicy Paradise w Birmingham - Three Chamberlain Square. Rozbudowa Paradise, której całkowity budżet wynosi 700 milionów funtów jest realizowana w ramach prywatno-publicznego przedsięwzięcia Rady Miasta Birmingham. Wizja Three Chamberlain Square zakłada stworzenie wygodnego środowiska do pracy o najwyższym standardzie.

Three Chamberlain Square, zdj. Feilden Clegg Bradley Studios

 

 „Nasze podejście do Three Chamberlain Square koncentruje się wokół idei zrównoważonego rozwoju, zapewnienie użytkownikom budynku dobrego samopoczucia i podkreślenia wyjątkowego charakteru miejsca. W projekcie jednego z pierwszych biurowców przystosowanych do czasów post-pandemicznych, które mają zostać oddane do użytku w Wielkiej Brytanii, zamierzamy znacznie podnieść poprzeczkę i wprowadzić nowe standardy do budownictwa biurowego West Midlands” – mówi Keith Bradley, starszy partner w FCBStudios.

Three Chamberlain Square, zdj. Feilden Clegg Bradley Studios

 

Paradise jest częścią największej w kraju Strefy Przedsiębiorczości, znajdującej się w samym sercu miasta Birmingham. Finansowaniem sektora prywatnego zarządza międzynarodowa firma Federated Hermes, kierownikiem ds. Rozwoju jest natomiast przedsiębiorstwo Argent.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.