Tokyo Urban Meditation Cabins

Tokyo Urban Meditation Cabins

Materiały organizatora

Trwają zgłoszenia do konkursu Tokyo Urban Meditation Cabins, którego przedmiotem jest projekt kabin medytacyjnych, które umożliwią mieszkańcom Tokio zatrzymanie się w biegu codziennych spraw i skorzystanie z cichego miejsca izolacji, sprzyjającego uspokojeniu i medytacji.

W dzisiejszym świecie nasze umysły nieustannie wystawione są na mnogość bodźców. Wielu z nas – zwłaszcza mieszkających w dużych miastach – postrzega to zjawisko jako szkodliwe dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Organizatorzy konkursu Tokyo Urban Meditation Cabins poszukują rozwiązania, które umożliwi chwile relaksu nawet w środku zatłoczonego miasta.

Konkurs Tokyo Urban Meditation Cabins zbierze projekty miejskich kabin medytacyjnych. Jury w szczególności doceni nowatorskie rozwiązania, które połączą wielkomiejski styl z funkcjonalnością. Ważne, aby uczestnicy wzięli pod uwagę charakterystykę Tokio, i to właśnie do niej dostosowali stylistykę, którą zastosują w swoich projektach.

Do konkursu może zgłosić się każdy, niezależnie od wykształcenia i kwalifikacji. Ma on charakter koncepcyjny. NA zwycięzców czekają nagrody pieniężne w puli 7 tys. USD. Zgłoszenia można nadsyłać do 9 listopada 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.