Transfarm 2.0. Konkurs

Transfarm 2.0. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza młodych architektów, urbanistów i projektantów do udziału w konkursie Transfarm 2.0 – drugiej edycji wydarzenia, którego celem jest wyłonienie najlepszych projektów nowoczesnego gospodarstwa rolnego.

Zadaniem uczestników konkursu Transfarm 2.0 jest przemyślenie zagadnienia gospodarstw rolnych przyszłości, a następnie przekazanie swojej wizji w formie gotowego projektu. Wykonany przez uczestników projekt ma uwzględniać różne aspekty, wychodzące poza zagadnienia czysto architektoniczne, takie jak uwarunkowania społeczne i ekonomiczne mieszkańców wskazanego przez organizatorów terenu. „Działka znajduje się w Windhoek, między budynkami edukacyjnymi a biurami. Lokalizacja dla ta jest idealna, ponieważ znajduje się w pobliżu osiedli, które mogą pomóc w dystrybucji produktów i rozpowszechnianiu świadomości na temat rolnictwa miejskiego” – piszą organizatorzy.

Konkurs ma charakter koncepcyjny i będzie prowadzony w języku angielskim. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne o puli 24 tys. USD. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.