Trwają prace nad kolejnymi inwestycjami Cavatina Holding

Trwają prace nad kolejnymi inwestycjami Cavatina Holding

Palio Office Park, zdj. Cavatina Holding

Firma deweloperska Cavatina Holding rozpoczęła prace nad nowymi inwestycjami - kolejnym etapem Palio Office Park w Gdańsku i krakowskim Ocean Office Park. Nowe budynki zaoferują najemcom ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej.

Palio Office Park znajduje się na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej. Budowa kompleksu trwa już od jakiegoś czasu. Jeszcze na luty tego roku zaplanowano oddanie do użytku pierwszego etapu inwestycji, budynku A. Tymczasem rozpoczęła się budowa budynku B, należącego do etapu drugiego, który ma się zakończyć pod koniec tego roku. Inaczej sprawa ma się z krakowską inwestycją Cavatina Holding – Ocean Office Park. Projekt realizowany jest na Zabłociu, na skrzyżowaniu ulic Nowohuckiej i Klimeckiego. Trwająca od kilku miesięcy budowa pierwszego etapu zakończy się w najbliższych miesiącach.

– Koncentrujemy się na dużych, wieloetapowych projektach zlokalizowanych w największych i najbardziej perspektywicznych polskich miastach regionalnych. Nasze biurowce cieszą się uznaniem i zainteresowaniem najemców, czego efektem są wysokie wskaźniki komercjalizacji będących w budowie etapów. Dlatego zgodnie z planem rozpoczynamy budowę kolejnych etapów – mówi Daniel Draga, Wiceprezes Zarządu Cavatina Holding. – Z powodu pandemii wielu deweloperów przesunęło rozpoczynanie nowych inwestycji i aktualnie w budowie jest najmniej powierzchni od kilku lat, a jednocześnie obserwujemy w miastach regionalnych rozwój centrów usług biznesowych czy IT. Nasze inwestycje będą gotowe w odpowiednim momencie, aby zagospodarować bardzo prawdopodobną lukę podażową, dlatego zamierzamy wykorzystać tę okazję na dalszy rozwój Cavatina Holding.

Inwestycje Cavatina Holding realizowane są z pełną dbałością o wysoką jakość i komfort użytkowania budynków. Obie inwestycje uzyskały już certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Palio Office Park dodatkowo spełnia również wymagania standardu International Building Institute – WELL Health-Safety Rating, przyznawanego tym budynkom, które w szczególny sposób dbają o zdrowie i komfort przebywających w nim ludzi.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.