Trwają zgłoszenia na 12. Triennale Małych Form Malarskich

Trwają zgłoszenia na 12. Triennale Małych Form Malarskich

Materiały organizatora

Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do konkursu na najlepszą małą formę malarską Triennale Małych Form Malarskich 2020. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe, pieniężne oraz możliwość organizacji wystawy indywidualnej.

Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu zaprasza do udziału w  konkursie 12. Triennale Małych Form Malarskich.

Przedmiotem konkursu są prace malarskie wykonane w dowolnej stylistyce i technice malarskiej o maksymalnej powierzchni 600 cm2” – czytamy w ogłoszeniu wydanym przez organizatorów.

Do konkursu zaproszeni są studenci kierunków artystycznych. Zgłoszenia rozpoczęły się 15 kwietnia i potrwają do końca maja tego roku.

Dla zwycięzcy konkursu przewidziana jest Nagroda Specjalna Rektora UMK i Galerii Sztuki Wozownia dla najlepszej pracy (nagroda rzeczowa o wartości 2000 zł oraz organizacja indywidualnej wystawy przez Galerię Sztuki Wozownia). Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają również nagrody pieniężne w wysokości odpowiednio 5 tys. zł, 4 tys. zł i 3 tys. zł.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.