Tubądzin Design Awards

Tubądzin Design Awards

Materiały organizatora

Firma Tubądzin zaprasza do udziału w konkursie Tubądzin Design Awards. Jest to międzynarodowy konkurs dla architektów, projektantów i studentów.

W TDA dbamy o to, by zasady konkursu były przejrzyste, kryteria jury obiektywne, a benefity oferowane laureatom wartościowe. Naszym celem jest budowa społeczności, która podąża za wyzwaniami narzucanymi przez współczesność, a jednocześnie potrafi sprostać globalnym wyzwaniom” – piszą organizatorzy konkursu. Podkreślają, że celami projektowania są życie, kultura oraz ludzie, dlatego też zachęcają uczestników do zgłaszania projektów, które odpowiadają na potrzeby współczesnych użytkowników.

W konkursie przewidziane są trzy etapy i cztery nagrody główne, które zostaną wręczone pod koniec etapu trzeciego. Rejestracja do pierwszego etapu została otwarta 1 marca i potrwa do końca maja. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne oraz zostaną zaproszeni na targi oraz staże, które umocnią ich miejsce na scenie architektonicznej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.