VERTIKAL HABITAT 2021. Wieżowiec z wyobraźnią

VERTIKAL HABITAT 2021. Wieżowiec z wyobraźnią

Plakat wydarzenia

Platforma Opengap zaprasza architektów i projektantów do udziału w konkursie na projekt wieżowca. Jury i organizatorzy zachęcają uczestników do odrzucenia uprzedzeń i dotychczasowych przekonań i podejścia do zadania w sposób nowatorski i twórczy. Liczą oni bowiem na napływ odważnych, kreatywnych pomysłów, które wstrząsną światem architektury i wyznaczą nowy kierunek w projektowaniu.

Organizatorzy konkursu VERTIKAL HABITAT 2021 pozostawią architektom dużo przestrzeni do podejmowania własnych wyborów twórczych i rozwoju swojej tożsamości artystycznej. Konkurs kierowany jest do wszystkich zainteresowanych, od profesjonalnych architektów, urbanistów i projektantów, po studentów i pasjonatów. Projekty można zgłaszać indywidualnie, jak i zespołowo, w zespołach maksymalnie pięcioosobowych.

Termin rejestracji do konkursu mija 11 maja 2021 roku. Konkurs prowadzony jest w językach angielskim i hiszpańskim.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.