Virtual Home 2021

Virtual Home 2021

Materiały organizatora

Platforma Bee Breeders zaprasza do udziału w konkursie na projekt wirtualnego domu Virtual Home.

W najbliższej przyszłości będziemy spędzać coraz więcej czasu w wirtualnych przestrzeniach. Wirtualne środowiska pracy i nauki stają się coraz bardziej złożone i interaktywne, wirtualna rzeczywistość jest też od dawna używana w grach i innych formach rozrywki.

„A co z wirtualnym domem? Aby nasze fizyczne domy były wygodne, trzeba poświęcić wiele czasu, wysiłku i pieniędzy. Jak wyglądałyby i jakie wrażenie by sprawiały nasze domy w wirtualnym świecie? Jakie byłyby funkcje i wymagania dla dobrze zaprojektowanego wirtualnego domu?” – pytają organizatorzy konkursu.

Konkurs Virtual Home jest pierwszym z serii konkursów Bee Breeders Virtual Architecture, skupiającej się na tworzeniu wirtualnej przestrzeni. Zadaniem architektów i projektantów biorących udział w konkursie jest stworzenie koncepcji wirtualnego domu. „Jakie kwestie należy wziąć pod uwagę po wykluczeniu ograniczeń przestrzennych? Czy istnieją inne warunki, niezbędne, aby wirtualny dom był wygodny i funkcjonalny?” – pytają organizatorzy.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Konkurs ma charakter koncepcyjny. Mogą w nim wziąć udział wszyscy chętni, niezależnie od zawodu i przysługującym ich uprawnień. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.