Warsztaty dla młodych projektantów ruszą w Warszawie

Warsztaty dla młodych projektantów ruszą w Warszawie

Plakat warsztatów Pogotowie Portfolio, źródło: strona wydarzenia na facebook.pl

Warszawscy architekci pokażą jak zaprezentować swoje projekty podczas spotkania Projekt Portfolio. Inicjatorem działań jest Sekcja Młodych Oddział Warszawski SARP.

Pogotowie Portfolio to inicjatywa skierowana do studentów architektury, absolwentów i stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. Na zajęciach warsztatowicze dowiedzą się jak skonstruować atrakcyjne portfolio i przedstawić swoje umiejętności pracodawcy. Warsztaty poprowadzą doświadczeni i cenieni architekci z takich pracowni jak: Projekt Praga, APA Wojciechowski,  Kuryłowicz & Associates, JEMS,  BBGK Architekci, WXCA, Grupa5 czy 22Architekci.

Wydarzenie odbędzie się w Warszawskim Pawilonie Architektury Zodiak 27 listopada o godzinie 18:00. Obowiązują zapisy.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na facebooku.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.