Wielka Brytania odwołuje tegoroczne wydarzenia kulturalne

Wielka Brytania odwołuje tegoroczne wydarzenia kulturalne

London Design Fair, zdj. London Desing Festival

W Wielkiej Brytanii zapadły decyzje o odwołaniu tegorocznych wydarzeń kulturalnych związanych z projektowaniem i architekturą. Eventy takie jak London Design Biennale, London Design Fair i Clerkenwell Design Week odbędą się dopiero w przyszłym roku.

Londyńskie Biennale Designu, które pierwotnie miało odbyć się w dniach od 8 do 27 września 2020, zostało przełożone niemal o rok – odbędzie się bowiem w czerwcu 2021. Wiadomo także o odwołaniu tegorocznych targów London Design Fair, odbywających się w ramach London Design Festival. Nowa data wydarzenia, pierwotnie mającego odbyć się w wrześniu tego roku, nie została jeszcze ogłoszona.

Przełożony został także Clerkenwell Design Week, corocznie prezentujący prace najlepszych światowych projektantów. Event, zaplanowany na dni od 19 do 21 maja 2020, odbędzie się w dniach 25 - 27 maja 2021.

„Dbanie o bezpieczeństwo naszych gości i artystów pozostaje naszym niekwestionowanym priorytetem, dlatego też biorąc pod uwagę obecne ograniczenia podróży międzynarodowych i obostrzenia wynikające z prób zachowania bezpieczeństwa podczas kwarantanny, zdecydowaliśmy się odroczyć tegoroczną edycję Biennale” – powiedziała Victoria Broackes, dyrektor London Design Biennale.

źródło: worldarchitecture.com

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.