Wille w Konstancinie. Luksus i bezpieczeństwo

Wille w Konstancinie. Luksus i bezpieczeństwo

Lipova Living, zdj. 81.waw.pl

Inwestorzy i architekci starają się odpowiadać na wymagania i potrzeby swoich potencjalnych klientów. Coraz więcej z nich, posiadając odpowiednie środki finansowe, zamiast na budowę samodzielnego domu, woli zdecydować się na zamieszkanie na bezpiecznym osiedlu na obrzeżach dużego miasta. Właśnie dla takich osób powstaje inwestycja Lipova Living w Konstancinie – Jeziornej. Za projekt luksusowych willi odpowiada studio 81.waw.pl.

Luksusowe wille w Konstancinie wydają się być prawdziwym spełnieniem dla tych, którzy stawiają na wysoki standard życia. Miejscowość położona jest w aglomeracji warszawskiej - znajduje się w odległości 20 km od centrum stolicy. Oczywiście, to tylko jedna z wielu zalet! Opisywana okolica cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób zamożnych, gwiazd znanych z okładek czasopism czy też polityków. Warto wiedzieć, że regularnie pojawiają się tutaj nowe inwestycje, co ułatwia wybór wymarzonego domu” – możemy przeczytać o powstającym osiedlu na stronie dewelopera, firmy Ibero Inwest.

Lipova Living, zdj. 81.waw.pl

 

W skład inwestycji wejdzie 11 domów o powierzchni ok. 300 metrów kwadratowych. Architekci zadbali o to, aby zarówno budynki, jak ich otoczenie, tchnęły nowoczesnością, harmonią i prostotą, pozwalając mieszkańcom na wypoczynek w otoczeniu zieleni i dobrej architektury. Do wyboru nabywcy będą mieli zarówno domy dwulokalowe, zbudowane na planie kwadratu, jak i jednorodzinne, na planie litery L.  „Domy dwulokalowe mimo swoich gabarytów, są lekkie w formie poprzez zastosowanie nadwieszeń, które dodatkowo są poprzesuwane względem siebie, tworząc dzięki temu różne strefy do korzystania na zewnątrz” – dodaje Anna Paszkowska‑Grudziąż  z pracowni 81.WAW.PL.

Lipova Living, zdj. 81.waw.pl

 

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.