Wnętrze Roku 2021

Wnętrze Roku 2021

Materiały organizatora

Rusza kolejna edycja konkursu Wnętrze Roku. Architekci wnętrz będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i walczyć o nagrody przewidziane przez organizatorów.

Zgłoś realizację lub obiekty w fazie projektowej w których zastosowano produkty Pfleiderer z kolekcji Mood Stories i Mood Stories Comfort Collection” – piszą organizatorzy konkursu.

Prace do konkursu można zgłaszać w następujących kategoriach:

  • Wnętrza hotelowe
  • Opieka zdrowotna
  • Wnętrza biurowe
  • Budynki edukacji zbiorowej
  • Wnętrza HORECA
  • Wnętrza mieszkalne
  • Obiekty w fazie projektowej

Obiekty, w których zastosowano dekory z dedykowanych MOOD’ów

1. miejsce - udział w warsztatach trendowych, publikacja zwycięskiej realizacji w mediach branżowych, limitowany wzornik kolekcji Mood Stories oraz 8.000 PLN

2. miejsce - udział w warsztatach trendowych, publikacja zwycięskiej realizacji w mediach branżowych, limitowany wzornik kolekcji Mood Stories oraz 5.000 PLN

3. miejsce – udział w warsztatach trendowych, publikacja zwycięskiej realizacji w mediach branżowych, limitowany wzornik kolekcji Mood Stories oraz 3.000 PLN.

Dodatkowo zostaną przyznane również Nagroda Specjalna i Nagroda Dodatkowa.

Zgłoszenia do konkursu należy dokonać na stronie organizatora, wypełniając formularz i załączając zdjęcia pracy konkursowej. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora. Prace można nadsyłać do 10 lutego 2022.

 

 

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.