World Design Awards 2021

World Design Awards 2021

Plakat wydarzenia

Ruszyła rejestracja do kolejnej edycji międzynarodowego konkursu World Design Awards. Organizatorzy konkursu jak co roku dbają o to, by architekci i projektanci spośród wielu dostępnych kategorii mogli wybrać tę, w której czują się najpewniej. WDA wyłoni najlepszych spośród projektantów i otworzy im drzwi do światowej kariery w świecie architektury.

World Design Awards 2021 to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na świecie. Wyróżnia ona wybitne pomysły, które na nowo definiują projektowanie, dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii, materiałów, programów, wdrażanie nowej estetyki i niestandardowej organizacji przestrzeni, a także badania nad globalizacją, elastycznością, zdolnościami adaptacyjnymi i rewolucją cyfrową. Jesteśmy forum przyglądającym się relacjom między architekturą a światem przyrody, architekturą i społecznością oraz architektami i miastem” – możemy przeczytać na stronie organizatora.

Uczestnicy będą rywalizować ze sobą w takich kategoriach jak: budynki komercyjne, sport i rekreacja, budownictwo mieszkalne, instytucje, wnętrza mieszkalne, wnętrza budynków użytku publicznego, wnętrza komercyjne, gospodarstwa domowe, styl życia i akcesoria, hotelarstwo, projektowanie krajobrazu, transport urbanistyka… Nie są to jednak wszystkie kategorie proponowane przez organizatorów, co pozwoli uczestnikom na dużą elastyczność i wybranie niszy, która najbardziej ich interesuje.

Jak mówią organizatorzy, prace będą oceniane przez dwa zespoły – Zespół Projektowania i Zespół Architektury. Pierwszy będzie zwracał szczególną uwagę na nowatorskie pomysły, szerokie myślenie i pojmowanie oraz odwagę w eksplorowaniu granic twórczości. Zespół Architektury zaś spojrzy krytycznie na zagadnienia formy, jej wykonania oraz podejścia do klienta, przestrzeni i środowiska.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.