Współczesna sztuka użytkowa dla Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej. Konkurs dla młodych

Współczesna sztuka użytkowa dla Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej. Konkurs dla młodych

Materiały organizatora

Politechnika Lubelska zaprasza młodych projektantów do udziału w konkursie na najlepszy projekt dzieła sztuki użytkowej. Przedmiot ma uświetnić wnętrze Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej.

Koło Naukowe Architektury Współczesnej Politechniki Lubelskiej ogłasza ogólnopolski konkurs dla uczniów i studentów, Współczesna sztuka użytkowa dla Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej. Zaprojektuj przedmiot sztuki użytkowej wpasowujący się we wnętrze budynku Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej i wygraj atrakcyjne nagrody!” – piszą organizatorzy konkursu.

Jest to jednoetapowy, otwarty dla chętnych uczniów liceum oraz studentów uczelni wyższych. Do konkursu mogą zgłosić się zarówno pojedynczy uczestnicy, jak i zespoły do maksymalnie trzech osób. Przedstawione projekty powinny brać pod uwagę wnętrza Wschodniego Innowacyjnego Centrum Architektury Politechniki Lubelskiej.

Prace konkursowe można nadsyłać do 26 marca 2023 roku.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.