Wybierzmy najpiękniejsze domy Grupy Wyszechradzkiej

Wybierzmy najpiękniejsze domy Grupy Wyszechradzkiej

Materiały organizatora

SARP zaprasza do składania zgłoszeń do wystawy Domy Jednorodzinne w krajach Grupy Wyszehradzkiej. Program pod przewodnictwem Stowarzyszenia Architektów Węgierskich wybierze najlepsze realizacje domów jednorodzinnych z Polski, Węgier, Czech i Słowacji.

Stowarzyszenie Architektów Węgierskich, jak co roku, wystąpiło do Narodowego Funduszu Kultury o grant na zorganizowanie mobilnej wystawy „Domy Jednorodzinne w krajach Grupy Wyszehradzkiej”, w której SARP bierze udział od pierwszej edycji.

Wystawa, ciesząca się wielkim powodzeniem, zarówno pośród uczestników eliminacji, jak i gości, odwiedzających wystawę, na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Krajów Grupy Wyszehradzkiej.
Każdy kraj V4 wybiera 4 domy jednorodzinne, ukończone w latach 2021 i 2022” – czytamy na stronie organizatora.

Zgłoszenia do eliminacji wraz z niezbędną dokumentacją należy wysłać na podany przez organizatora adres e-mail. Zgłoszenia potrwają do 31 sierpnia 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.