Wyjątkowy dom od Archekta i Ark Shelter

Wyjątkowy dom od Archekta i Ark Shelter

zdj. Archekta

Projektanci z Archekta i Ark Shelter stworzyli projekt modułowego domu służącego jako schronienie dla osób borykających się z chorobą nowotworową. Projekt zapewni chorym komfortowe otoczenie, które pomoże im walczyć z chorobą i utrzymać pozytywne nastawienie. 

Dom ma służyć jako oaza spokoju i wytchnienia dla pacjentów oraz ich rodzin, którzy mogą skorzystać w nim z całodobowej opieki medycznej i wsparcia w codziennych czynnościach. Dom składa się z trzech modułów, które można łatwo przemieszczać w zależności od potrzeb użytkowników. Wyposażony jest w łóżka, kuchnię, łazienkę i wygodny salon z kominkiem, zapewniając pacjentom i ich rodzinom komfortowe warunki życia.

zdj. Archekta

Dom został wykonany z drewna, co nadaje mu przytulnego i ciepłego wyglądu, a jednocześnie jest to materiał przyjazny dla środowiska. Projektanci mają nadzieję, że dom stanie się przestrzenią, która pomoże ludziom walczyć z chorobą i przyczyni się do ich zdrowienia i powrotu do normalnego życia. Aby przestrzeń wspierała leczenie pacjentów i podtrzymywała na duchu zarówno ich, jak i towarzyszące im zdrowe osoby, architekci przywiązali dużą wagę do harmonii projektu. Łagodne barwy i kształty mają koić nerwy i przywracać użytkownikom pozytywne nastawienie.

zdj. Archekta

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.