Wyzwanie Młodego Architekta 2020

Wyzwanie Młodego Architekta 2020

Plakat wydarzenia

Organizacja Builder For The Future zaprasza młodych architektów do udziału w konkursie architektonicznym Wyzwanie Młodego Architekta. Spośród uczestników jury ma nadzieję wyłonić tych, którzy w przyszłości naznaczą świat architektury swoją obecnością. Zadaniem architektów będzie oddanie autorskiego spojrzenia na architekturę za pomocą jednego projektu.

Celem Konkursów jest szeroko rozumiana edukacja oraz wyłonienie i promocja młodych, uzdolnionych architektów i inżynierów budownictwa. Kapituła Konkursu, spośród nadesłanych prac, wyłania Laureatów, których prace najlepiej wypełniają zadania konkursowe oraz cechują się interesującą koncepcją, oryginalnym lub innowacyjnym podejściem do zadania konkursowego, a także uwzględniają w zadaniu wspólnym architektoniczno-inżynierskim rozwiązania materiałowe i technologiczne Partnerów Konkursu” – możemy przeczytać w regulaminie wydarzenia.

Do udziału w konkursie zaproszone są osoby indywidualne lub zespoły do pięciu osób. Każdy z uczestników musi spełnić następujące warunki: być wieku od 18 do 34 roku życia, odbywać studia I lub II stopnia studiów na kierunku budownictwo (wszystkie specjalizacje, m. in.: Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie, Mosty i Budowle Podziemne; Teoria i Komputerowa Analiza Konstrukcji; Inżynieria Komunikacyjna; Drogi Szynowe; Inżynieria Produkcji Budowlanej, Organizacja i Zarządzanie w Budownictwie, Inżynieria Zrównoważonego Rozwoju w Budownictwie, Geotechnika i drogi, hydrotechnika), architektura oraz architektura wnętrz, lub architektura i urbanistyka, uczelni państwowych lub prywatnych lub ukończyć jeden z tych kierunków.

To, jak zostaną ocenione prace uczestników, i czy zostaną nagrodzone przez wykwalifikowane jury zależy od ich oryginalności, funkcjonalności oraz walorów artystycznych. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli przygotować dodatkowe materiały opowiadające o ich projekcie, zarówno w postaci nagrań wideo, animacji, kolażu czy makiety.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.